Cześć!

Nazywam się Monika. Prywatnie jestem szczęśliwą mężatką i mamą dwóch urwisów – bliźniaków. Mieszkam w Warszawie, chociaż marzę o drewnianym domku na wsi…Z drugiej strony lubię tętniące życiem miasto i czerpię z niego energię. Inspiruje mnie sztuka i przyroda, znajduję okruchy szczęścia w celebrowaniu na pozór zwykłych chwil. Lubię zacząć dzień od dobrej kawy, a zakończyć dobrą książką.

Z wykształcenia jestem architektem krajobrazu, z zamiłowania fotografem, z zacięciem artystycznym. Malowałam, rzeźbiłam i kiedyś chciałam nawet zdawać na ASP, ale zamieniłam pędzel na aparat i poszłam w innym kierunku. Dużo radości daje mi praca z ludźmi. Uczestniczenie w chwilach, gdzie uśmiech, dotyk, spojrzenie znaczą więcej niż słowa. Zamykam te wyjątkowe momenty, wasze czułe historie i gesty w obrazie. W fotografii preferuję minimalistyczne, naturalne, pełne zastanego światła kadry. Nie kreuję rzeczywistości, tylko zatrzymuję w kadrze to co autentyczne i prawdziwe.

Jeśli chcecie bym opowiedziała Waszą historię piszcie!

Jestem absolwentką Akademii Fotografii w Warszawie. Zdjęcia zawodowo robię od 10 lat, zaczynałam od sesji kobiecych, potem reportaże ślubne, aktualnie w całości pochłaniają mnie sesje rodzinne –  lifestyle.
Pracuję w systemie Sony i Canona na jasnych obiektywach stałoogniskowych.

monika bienik
fotograf rodzinny warszawa

REFERENCJE

Referencje

Fotografia noworodkowa i rodzinna

Instagram: @mbienik