Wyjątkowe sesje noworodkowe

Cześć! Nazywam się Monika Bienik i jestem fotografem specjalizującym się w fotografii noworodkowej i niemowlęcej. Sesje odbywają się zazwyczaj w Warszawie lub okolicach w Waszym domu.

W zakresie fotografii noworodkowej mam ogromne doświadczenie i szczerze mówiąc, uwielbiam takie sesje. Z każdego spotkania ze świeżo upieczonymi rodzicami czerpię dużo radości i pozytywnej energii.

Moim zdaniem sesja noworodkowa to obowiązkowy punkt rodzicielstwa! Niebawem przekonasz się, jak szybko przemija ten magiczny czas, gdy Twoje dziecko jest malutkim noworodkiem. 

Ok, dość tego przydługiego wstępu. Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje odnośnie wykonywanych przeze mnie sesji noworodkowych (portfolio, dokładny opis i cennik fotografii niemowlęcej).

fotograf-monika-bienik-sesje-noworodkowe-i-rodzinne-warszawa
A jeżeli nie chce Ci się czytać, możesz od razu do mnie zadzwonić +48 601 262 499, dopytać o szczegóły i umówić sesję noworodkową.

Jak wygląda sesja noworodkowa w domu? Naczęściej zadawane pytania

Wykonywane przeze mnie sesje noworodkowe to naturalne kadry, pełne emocji. Staram się uwiecznić Waszą codzienność i chwile, które będziecie wspominać przez lata. W moim kadrze zatrzymuję magiczne momenty na zawsze.

Obecnie sesje noworodkowe wykonuję tylko w domu. Nie ma bowiem możliwości, aby przeprowadzić je w szpitalu. Choć szpitalne sesje noworodkowe #pierwsze48 bez dwóch zdań miały swój unikalny charakter, to domowe zacisze zdecydowanie daje więcej wolności. Mamy więcej możliwości, jeżeli chodzi o stylizację, zazwyczaj więcej światła i brak ograniczeń czasowych, czy metrażowych (jak ma to często miejsce w szpitalach). Sesje noworodkowe w domach pozwalają uchwycić codzienne chwile, pełne czułych gestów i niezwykłych chwil. Czasem moi Klienci zastanawiają się, czy ich mieszkanie jest odpowiednie, aby zrobić w nim sesję noworodkową. Z całą stanowczością odpowiadam: TAK – zawsze znajdziemy miejsce, gdzie wyjdą ładne ujęcia.

Zazwyczaj sesja noworodkowa trwa od godziny do 3. Mamy czas i na spokojnie znajdujemy wyjątkowe kadry i ujęcia. Nie ma problemu, abyśmy zrobili sobie przerwę na karmienie maluszka, czy przebranie go.

Ostatnio wiele sesji, które wykonuję to tzw. #pierwsze48. Są to sesje noworodkowe wykonywane w pierwszych dwóch dobach maluszka. Z uwagi na obecną sytuację (pandemia COVID-19), wszystkie sesje noworodkowe zostały przeniesione do domowego zacisza. Nie zawsze zatem jest możliwość, aby wykonać sesję w tym czasie. Jednakże, jeżeli tylko jest taka możliwość, sugeruję umówić się na sesję noworodkową – jak najszybciej po powrocie ze szpitala. Im mniejszy noworodek, tym sesje są ciekawsze, bardziej urzekające i utrwalają się w pamięci na długi czas.

Wystarczy pozytywne nastawienie i uśmiech. Kadry mają być naturalne i niewymuszone. Jedynie w zakresie ubrań i ich kolorów zawsze preferuję jasne, stonowane kolory, a także stroje, które nie wyjdą za 10 lat z mody. Ogólnie rzecz biorąc: klasyka. Zawsze przed sesją pytam rodziców o preferencje i często podsyłam wskazówki i inspiracje, jak się ubrać/przygotować do sesji noworodkowej.
Wystarczy pozytywne nastawienie i uśmiech. Kadry mają być naturalne i niewymuszone. Jedynie w zakresie ubrań i ich kolorów zawsze preferuję jasne, stonowane kolory, a także stroje, które nie wyjdą za 10 lat z mody. Ogólnie rzecz biorąc: klasyka. Zawsze przed sesją pytam rodziców o preferencje i często podsyłam wskazówki i inspiracje, jak się ubrać/przygotować do sesji noworodkowej.
Oczywiście, że tak! Nawet do tego zachęcam. To Wy ustalacie, jak chcecie żeby wyglądała sesja noworodkowa. Nie tylko w zakresie tego, ile osób weźmie w niej udział, ale również jeżeli chodzi o kadry, ujęcia, czy wykonywane czynności. Dopiero, jeżeli nie macie pomysłów, to ja proponuję pewne rozwiązania, które zaowocują pięknymi zdjęciami.
Jeżeli chcesz umówić sesję noworodkową – zadzwoń do mnie +48 601 262 499 lub wypełnij formularz na dole strony.

Poniżej znajdziesz moje portfolio
(sesja noworodkowa)

Jeżeli chcesz umówić sesję noworodkową – zadzwoń do mnie +48 601 262 499 lub wypełnij formularz na dole strony.

CENNIK SESJI NOWORODKOWYCH

sesja noworodkowa warszawa

Pakiet I

800
 • 15 zdjęć poddanych profesjonalnej obróbce autorskim presetem
 • 15 odbitek 15 x 24 cm w białej ramce, w ozdobnym pudełku
 • Możliwość wyboru zdjęć z kilkudziesięciu ujęć
 • Dodatkowe zdjęcie: 50 zł/szt.

Pakiet II

1200
 • 25 zdjęć poddanych profesjonalnej obróbce autorskim presetem
 • 25 odbitek 15 x 24 cm w białej ramce, w ozdobnym pudełku
 • Możliwość wyboru zdjęć z kilkudziesięciu ujęć
 • Dodatkowe zdjęcie: 40 zł./szt.

Pakiet III

1900
 • 35 zdjęć poddanych profesjonalnej obróbce autorskim presetem
 • 35 odbitek 15 x 24 cm w białej ramce, w ozdobnym pudełku
 • Album STORYBOOK
  o wartości 450 zł, 10 rozkładówek,
  20 x 20 cm
 • Możliwość wyboru zdjęć z kilkudziesięciu ujęć
 • Dodatkowe zdjęcie: 30 zł./szt.

'BRZUSZEK I MALUSZEK'

Jeśli zależy Ci na tym by uwiecznić tak ważne chwile swojej rodziny jak okres ciąży i pierwsze tygodnie życia maluszka, to jest to propozycja dla Ciebie. Decydując się na ten pakiet będziesz mieć pewność, że zdjęcia zostaną wykonane w tym samych stylu (kolorystyka, klimat sesji)  i stworzą spójną całość. Nie bez znaczenia jest też fakt, że podczas kolejnego, naszego spotkania będziecie czuć się w moim towarzystwie pewnej i swobodniej, co wpłynie bardzo pozytywnie na przebieg sesji noworodkowej.

Pakiet Podstawowy

1600
 • 40 zdjęć z sesji ciążowej i noworodkowej
 • 40 odbitek 15 x 24 cm w białej ramce, w ozdobnym pudełku
 • Możliwość wyboru zdjęć z kilkudziesięciu ujęć
 • Dodatkowe zdjęcie: 40 zł/szt.

Pakiet Rozszerzony

2800
 • 80 zdjęć z sesji ciążowej i noworodkowej
 • 80 odbitek 15 x 24 cm w białej ramce, w ozdobnym pudełku
 • Możliwość wyboru zdjęć z kilkudziesięciu ujęć
 • Dodatkowe zdjęcie: 20 zł./szt.
sesja ciążowa
sesja ciążowa Warszawa

Twoje wspomnienia... w pięknej oprawie

Albumy z twardymi kartami Warszawa

Storyalbum - albumy z twardymi kartami

W cenie: projekt albumu, 10 rozkładówek*, rozbiegówki, grawer – spersonalizowany napis z przodu albumu.

Album zdjęciowy z miękki kartami Warszawa

Storybook - albumy ze średnio twardymi kartami

W cenie: projekt albumu, 10 rozkładówek*, rozbiegówki, grawer – spersonalizowany napis z przodu albumu.

EKO album

W cenie: projekt albumu, 10 rozkładówek*, rozbiegówki, spersonalizowana okładka.

*istnieje możliwość zwiększenia ilości rozkładówek za dodatkową opłatą.

Dodatkowo możesz zamówić odbitki fotograficzne – drukowane na papierze FUJI, o powierzchni matowej:

 • 13 x 18 cm – 2,5 zł/szt.
 • 15 x 24 cm – 3,5 zł/szt.

Mobilna garderoba

Jeśli masz problem wyborem sukienki, a nie chcesz specjalnie na sesję kupować nowej kreacji, wtedy z przyjemnością poratuję Cię moją mobilną garderobą. Posiadam kolekcję kobiecych sukienek ciążowych, do karmienia piersią i takich bardziej wystrzałowych, podkreślających figurę lub zakrywających to czego nie chcemy eksponować 😉 Każda klientka znajdzie coś dla siebie. Na sesję zabieram max. trzy sukienki – po wcześniejszym uzgodnieniu.

Odbitki i Vouchery

Odbitki pakuję z dużą starannością, są one zwieńczeniem całej naszej pracy. Vouchery są personalizowane, wysyłam je pocztą lub droga elektroniczną. Zaproszenie na sesję jest idealnym prezentem, takim od serca… na urodziny, babyshower, chrzest czy rocznicę ślubu.

odbitki pakowanie odbitek prezenty foto sesja zdjećiowa warszawa
vouchery na sesję rodzinna zproszenie na sesję foto
 • Cena zawiera podatek, bezpłatny dojazd na terenie Warszawy oraz bliskich okolic (do 30 km), czas pracy podczas sesji oraz podczas edycji zdjęć, wydruki zgodnie z pakietem.
 • Rezerwacja terminu następuje po wpłacie zadatku w wysokości 150 zł, pozostała kwota płatna jest gotówką w dniu sesji.
 • Nie przekazuję rawów i nie „obrobionych” zdjęć.
 • Decydując się na sesję w moim wykonaniu, akceptujesz mój styl pracy, kadry oraz obróbkę zdjęć, która nie podlega zmianom.
 • Podczas edycji nie usuwam ze zdjęć elementów wyposażenia wnętrza. Przed sesja proszę o uprzątnięcie z mieszkania niepotrzebnych detali.
 • Całkowity  czas oczekiwania na fotografie wynosi do 4 tygodni (W przeciągu 2 tygodni klient dostaje link z ZALAMO z kilkudziesięcioma zdjęciami poddanymi wstępnej obróbce do wyboru – ilość zgodna z ustalonym pakietem. Na wybór zdjęć klient ma 7 dni. Następnie w przeciągu 7-10 dni od momentu wyboru zdjęć, klient dostaje ponownie wybrane przez siebie zdjęcia, po obróbce w PS – drobne niedoskonałości skóry, przesłane we transferem oraz paczkę z odbitkami). 
 • Ekspresowy odbiór zdjęć (do 1-3 dni roboczych) + 100zł.
 • Zdjęcia nagrywam na pendriva za dodatkową opłatą 30 zł.
 • Istnieje możliwość dokupienia zdjęć za dodatkową opłatą – 35 zł/ 1 szt. zdjęcia.
 • Wszystkie wydruki pakuje z dużą starannością w ręcznie składane pudełka.

Napisz do mnie

Umów się na sesję noworodkową

Fotografia noworodkowa Warszawa

Zajrzyj na mój Instagram: @mbienik