sesja lifestyle rodzinna Warszawa

Sesja lifestyle @wielcymalutcy

Sesja lifestyle wielodzietnej rodziny nie należy do łatwych, trzeba się trochę nabiegać 😉 Ale ja szczerze uwielbiam ten rozgardiasz i śmiech dobiegający z każdego kąta w domu, no umówmy się, że czasem zdarza się i płacz 😉

Mam wrażenie, że dzieci w takiej rodzinie funkcjonują lepiej. Uczą się od siebie nawzajem, a także pomagają młodszemu rodzeństwo. Nie oczekują, że na każdym kroku będą w centrum zainteresowania. Podziwiam też mamy, które muszą to towarzystwo ogarnąć. Organizacja i zaradność musi być tutaj na najwyższym poziomie. Zapraszam Was do obejrzenia kilku migawek z codzienności takiej licznej rodzinki 😉

Sesja lifestyle rodzinna

Sesja rodzinna Warszawa

Sesja rodzina wielodzietna Warszawa

Fotografia rodzinna Warszawa

Fotografia lifestyle Warszawa

Rodzina fotografia Warszawa

Zdjęcia rodzinne

Zdjęcia rodzinne lifestyle

 

Sesja lifestylowa rodzinna

Rodzina sesja zdjęciowa

Sesje lifestylowe w domu Warszawa

Sesje lifestylowe w domu

Sesje zdjęciowe w domu Warszawa

Podczas takich sesji jak ta sesja lifestyle zawsze staram się być obok osób, które fotografuję. Nie zwracam na siebie uwagi, aby dzień mógł toczyć się w swoim naturalnym tempie. Dzięki temu jestem w stanie uchwycić każdą chwilę, a domownicy robią to, co zazwyczaj, bez sztucznych i spiętych emocji.

Wiedz, że takie sesje zdjęciowe odbywają się najczęściej w Waszym mieszkaniu. Dlatego nie musisz adaptować się do nowego miejsca i oswajać z faktem, że ktoś Cię fotografuję. Nie oczekuję pozowania. Po prostu musisz być sobą.

Sesja lifestyle, którą właśnie oglądasz, to jedna z licznych sesji tego typu, które wykonałam. Więcej możesz obejrzeć w moim portfolio.

Przy okazji zachęcam Cię do obserwowania mojego profilu na Instagramie.

Jeśli podoba Ci się to, co robię - udostępnij ten post. Będzie mi bardzo miło :)

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin